برنامه اردویی پرسپولیس مشخص شد

[ad_1]

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس برای برپایی اردوی تدارکاتی خود، بامداد فردا (چهارشنبه) راهی کیف اوکراین خواهد شد و اولین تمرین خود را بعدازظهر فردا در کمپ تمرینی باشگاه دیناموکیف انجام خواهد داد.


به گزارش خبرورزشی، سرخپوشان فردا با پرواز 5:15 دقیقه صبح، تهران را به مقصد کیف پایتخت اوکراین ترک خواهند کرد. پرواز به اوکراین بیش از 4 ساعت به طول می‌انجامد و سرخپوشان پس از رسیدن به مقصد، در هتل رامادا انکور اقامت می‌کنند. فاصله فرودگاه تا هتل نیز حدود 30 دقیقه خواهد بود.


سرخپوشان صبح فردا پس از صبحانه، در نوبت صبح استراحت می‌کنند و تمرینات از بعدازظهر چهارشنبه و در کمپ دیناموکیف آغاز خواهد شد.


تیم فوتبال پرسپولیس طبق برنامه قرار است پس از انجام تمرینات آماده‌سازی خود در اوکراین، اواخر هفته آینده برای انجام بازی با استقلال راهی آلمان شود. طبق آخرین اعلام برگزارکنندگان این مسابقه، این دیدار قرار است 25 تیر ماه در شهر بیله فلد انجام شود.


گفتنی است؛ ارتفاع کیف از سطح دریا بین 200 تا 320 متر بالاتر از سطح دریا است و از آب و هوای معتدل و مطبوعی در فصل تابستان بهره می‌برد. دمای هوای این روزها در این شهر در کمترین زمان به 25 درجه سانتیگراد هم نخواهد رسید.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *